Inteligentna szuszarka MY20 PRO jest już dostępna

NIE CZEKAJ, ZAMÓW JUŻ TERAZ

OFERUJEMY KOSMETYKI

O WYSOKIEJ JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI

RIVIA COSMETIC odkrywa fascynujący świat pielęgnacji i urody, oferując kosmetyki wydobywające naturalne piękno. Celem Rivia Cosmetics jest spełnianie różnorodnych oczekiwań i potrzeb klientów na całym świecie, łącząc bogactwo naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami technologii i kosmetyków. Dzięki temu możemy oferować wysokiej jakości i skuteczne kosmetyki przy zachowaniu rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa.

pielęgnacja twarzy

Włosy

Opakowanie z recyklingu

Nasze produkty pakujemy w opakowania w pełni lub częściowo pochodzące z recyklingu oraz w słoiki nadające się do ponownego napełniania

WYSOKA JAKOŚĆ

Kosmetyki wysokiej jakości i skuteczne

NA CAŁYM ŚWIECIE

Nasze kosmetyki sprzedawane są w Ameryce Północnej (USA), Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej

OCHRONA SKÓRY

LINIA KOSMETYKÓW Z BETULINĄ

Łagodzi podrażnienia i odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry. Nawilża, chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, działa przeciwzmarszczkowo, regenerująco oraz ujędrnia i odżywia skórę.

Linia męska

PIELĘGNACJA

Odżywczy olejek do brody dla mężczyzn Z Arganem, Witaminą E i Ekstraktem z Drzewa Sandałowego 50 ML – to starannie dobrana mieszanka naturalnych składników, która zadba o każdą brodę. Kompozycja odżywczych olejków roślinnych sprawi, że broda będzie odżywiona i zmiękczona.

Główne składniki: Olej arganowy skutecznie odżywia i głęboko nawilża skórę – Witamina E podtrzymuje, a optymalny poziom skóry nawilża skórę – Olejek z drzewa sandałowego odżywia i sprawia, że skóra wygląda silniej i jędrniej.

idealne odcienie

najnowsze niezbędny produkt do pielęgnacji skóry

Sprawdź naszą linię pielęgnacji skóry